Ing. Vladan Šafarčík

Vladan Šafarčík, narozený 08.06.1980 v Opavě, je ředitelem a jednatelem společnosti AgroBio Opava, s.r.o. Jedná se o rodinnou společnost založenou v roce 1991 s celorepublikovým působením, která se specializuje na výrobu a distribuci produktů pro dům a zahradu, jako jsou přípravky na ochranu a výživu rostlin, enzymatické produkty a jiné, pro použití neprofesionálními uživateli, nedílnou součástí této činnosti je poradenství včetně publicistické činnosti.

Absolvoval Masarykovu střední zemědělskou a odbornou školu v Opavě, studijní obor agropodnikání a Mendelovu zemědělskou a lesnickou univerzitu v Brně, studijní obor fytotechnika, specializace ochrana rostlin.

Vladan Šafarčík je otcem dvou dcer (9 a 14), je kreativní a manuálně zručný kutil, rád poznává nové lidi, kulturu a tradice nejen v ČR, jeho oblibou je zahrada, příroda a vše živé. Ve volných chvílích se věnuje práci se dřevem a k oblíbeným sportům patří sjezdové lyžování. Uznává a respektuje odborníky a specialisty svých oborů a zaměření.

Navrhni úpravu